Пакувальник вакуумний Besser Vacuum Sprint

Код 20198
 • 6 680 ₴‎

Технічні характеристики Дисплей led Довжина зварювальної планки, мм 330 Захист насоса від вологого продукту немає Захист насоса від вологого продукту немає Матеріал корпусу пластик Потужність, Вт 250 Продуктивність насоса, л/хв 16 Тип вакуумування безкамерний Габаритні розміри (ДхШхВ), мм 380x180x110 Вага, кг 3.20 Тип управління ручне Призначення для дому
П

 • Опис

  Особливість цих машин - відсутність камери. Аспіраційні машини, маючи досить невеликі габаритні розміри, є одним із настільних варіантів вакуумних пакувальних машин. Принцип роботи таких вакуумних машин полягає в тому, що вакуум створюється безпосередньо в пакеті з продуктом, який при низькій температурі здатний призупинити ріст мікроорганізмів. Аспіраційні машини не застосовуються в промисловому виробництві, це обладнання для магазинів, побутового використання, кухонь і ресторанів, а також невеликих виробництв. C 2000 Besser Vacuum є виробником вакуумних пакувальних машин, що виготовляються в Італії. Ґрунтуючись на великому досвіді у своєму секторі, компанія з м. Діньяно (Фріулі-Венеція-Джулія) виготовляє та продає вакуумні пакувальники камерного та безкамерного типу, термозапайщики, а також широку гаму пакетів для вакууму. Крім того, компанія пропонує практичні контейнери для вакууму, ідеальні, щоб щодня мати з собою всю свіжість і справжність справжньої домашньої кухні. Безкамерний вакуумний пакувальник Besser Vacuum Sprint може використовуватися як для дому, так і для невеликих закладів.  Управління безкамерного вакуумного пакувальника Besser Vacuum Sprint - ручне зі світлодіодними індикаторами. Для пакування використовуються гофровані пакети.

 • Відгуки покупців
  Завдяки вакуумному упаковщику, моя холодильна камера стала оазисом свіжості. Овочі та фрукти залишаються свіжими і хрусткими навіть через кілька днів. Це просто чудово.
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
  Код
  captcha
  Введіть символи, які ви бачите на зображенні.