Настільна, WOK, 1 склокерамічна конфорка діаметром 300 мм, датчик наявності посуду (потрібно використовувати спеціальний посуд для індукційних плит), примусове охолодження електронних компонентів, система самодіагностики помилок у роботі, механічне управління, 10 положень регулювання потужності нагріву, гумові0 ніжки
Характеристики індукційної плити Apach APRI-47P:
- Плита індукційна 2-х конфоркова на відкритій базі.
- Потужність кожної конфорки 3,5 кВт
- Зона нагрівання кожної конфорки діаметром 220 мм.
- Загальна потужність 7 кВт.
- Напруга 380 В.
- Габарити: 400х700х850 мм.
-
Опис
Індукційна плита APRI-47P з двома зонами нагрівання. Завдяки властивостям склокерамічної поверхні плити, товщиною 6 мм, легко очищається від бруду. Робоча поверхня герметично кріпиться до корпусу з нержавіючої сталі марки AISI 304. Незалежно керовані зони нагріву ∅ 220 мм, для Вашої зручності позначені на поверхні плити. Максимальна потужність кожної конфорки - 3,5 кВт.
Нагрівання варильної поверхні починається тільки в разі безпосереднього контакту з посудом, що має необхідні властивості. Якщо діаметр посуду менший за необхідний, то нагрівання відбуватиметься тільки в зоні контакту. Вимкнення плити відбувається автоматично, під час зняття посуду, і швидко остигає у вимкненому стані, що знижує ризик отримання опіків.
Всі описані властивості дають змогу істотно скоротити витрати на електроенергію до 50%, а так само, завдяки скороченню втрати тепла, на кондиціонування приміщення.
Індукційні котушки, що використовуються в плитах Apach, зроблені на німецькому заводі одного з найкращих світових виробників.Індукційна плита поставляється на відкритій базі.
-
Характеристики
Країна виробникІталіяНапруга, В220ВПотужність загальна точна, кВт7,0Наявність конвекціїНемаєТип управлінняМеханічнеФорма конфорокПлоскіТип конфорокСклокерамікаНаявність духовкиБез духовкиКількість конфорок, шт2Тип установкиПідлогова
-
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!Написати відгук